Hakkımızda

Hakkımızda

Kırpıntı kağıt ya da kırpık kağıt olarak isimlendirilen bu ürün, kargo kutuları, hediye kutuları ve benzeri ambalajların içlerindeki değerli gönderilerimizin, hem darbelere karşı dolgu malzemesi olarak emniyetini sağlamak ve hem de renkli, dekoratif görüntüleri sayesinde sevimli görsellik desteği sunmak ihtiyacı ile üretilmektedir. Kırpık kağıt / kırpıntı kağıtlar, yüksek oranda selüloz içeren, renkli ancak, insan sağlığını tehdit etmeyen güvenilir renkli kağıtların çeşitli formlarda işlenmesi ile elde edilir. Kırpık Kağıt ve Kırpıntı Kağıt markalarıyla sektörde öncü pozisyonunu koruyan Süs Çarşısı, 2005 yılından itibaren kağıt ve kağıttan ürünler alanında toptan ve perakende satış seçenekleriyle tüketici taleplerini karşılamaktadır.

Vizyonumuz

Süs Çarşısı; KırpıkKağıt ve KırpıntıKağıt markalarıyla kutu / koli / ambalajlama sektörüne dolgu ve koruyucu materyalleri üretiyor. Pazarda, kullanıcı beklentisine cevap veren hassasiyetle çalışarak daha kaliteli, daha ekonomik çözümlemelerle elde edilmiş ürünler sunmayı hedeflemektedir. Teknolojik ve tedarik altyapısını sürekli güncelleyerek en rasyonel sonuçla müşterilerinin karşısında olmayı amaçlar.

Misyonumuz

Fiziki gönderilerimizin, elimizle teslim edilmiş gibi alıcısına ulaşmasını isteriz. Onların emniyetinin ve görselliğinin üst düzeyde sağlanması amacıyla yola çıkan firmamız, hediye kutularında, kargo kolilerinde ve ambalajlarında çevreye duyarlı dolgu malzemelerinin kullanımını öncelemiştir. Ürünlerimizde geri dönüşüme uygun materyaller kullanılarak, doğaya ve çevreye karşı koruyuculuk misyonuna katkı sunmayı görev edindik.

Call Now Button